ART / Lithographs / Litographs in colors 13693155
nr 1369 3155
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
3 pcs, Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Skutor. Signed, numbered 114/280 och 114/260 respektive PT. Sheet: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 114/280 och 114/260 respektive PT. Bladets mått: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
300
SEK 100
Monday December 21 2020
at 19:35:58
18/12 23:04:31
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg